Sklep zoologiczny Jakama

Dodatkowe informacje

  • Poziom: 0
  • Nr lokalu: 20
  • Godziny otwarcia: pon - sob: 1000 - 2100, niedziela: 1000 - 2000
  • Telefon: 12 297 30 90
  • Lokalizacja: Zobacz na planie

Firma JAKAMA istnieje na rynku od 1991 roku. Natomiast działalność w branży zoologicznej rozpoczęliśmy na początku 2005 roku. Wtedy też otworzyliśmy jeden z największych, jak do tej pory sklepów zoologicznych w Krakowie.

Nasza obecność na rynku nie jest dziełem przypadku. Od wielu lat jesteśmy miłośnikami akwarystyki, a w szczególności fascynujemy się przepięknymi rybami, jakimi są paletki.

Stąd też naszym zamysłem było stworzenie sklepu, w którym szczególny nacisk będzie położony na akwarystykę słodkowodną. W naszym salonie znajduje się kilkadziesiąt zbiorników o pojemności 11 tys litrów.

Dzisiaj po ponad dziesięciu latach działalności, uważamy (potwierdzają to także opinie klientów), że znakomicie nam się to udało.

Reasumując, jeśli już jesteście Państwo posiadaczami lub też planujecie w najbliższym czasie zakup jakiegoś zwierzaka to serdecznie zapraszamy do nas !

W zamian oferujemy bogatą ofertę oraz miłą i fachową obsługę! Jeżeli pragniesz, aby w Twoim domu lub w firmie zagościło piękno podwodnego świata zapraszamy do nas! Oferujemy Państwu profesjonalne projektowanie i serwisowanie akwarium na zamówienie.

Katarzyna i Janusz Kozub wraz z załogą.

Facebook: https://www.facebook.com/SalonZoologicznyJakama

Możliwość płacenia kartą: tak