sobota, 15 październik 2016

Przyłącz się do akcji DKSM

Fundacja DKMS wraz ze spółką LPP ma przyjemność zaprosić do wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpikuPomóż Patrycji i Innym.” Patrycja, której w symboliczny sposób dedykowana jest rejestracja, to młoda kobieta, która na co dzień pracowała jako projektantka marki Cropp.

Nazywam się Patrycja Krawczyk i mam 33 lata. Jeszcze do niedawna prowadziłam wymarzone życie: pracowałam jako projektantka w dużej firmie, a w październiku wyszłam za mąż za świetnego faceta. W wolnym czasie urządzaliśmy mieszkanie i planowaliśmy wciąż odkładaną podróż poślubną z gatunku „na koniec świata”.

Jednak nasz świat zawalił się wcześniej niż się tego spodziewaliśmy... Pewnego czerwcowego popołudnia odebrałam w pracy telefon dotyczący wyniku morfologii krwi. Miałam jak najszybciej przyjechać do przychodni. Tę, jak i każdą kolejną już noc spędzam w szpitalu.

Diagnoza: ostra białaczka limfoblastyczna. To trudny przeciwnik i bez przeszczepu go nie pokonam. Podobną diagnozę ktoś w Polsce dostaje co godzinę.- opowiada Patrycja.

Akcja rejestracji mają miejsce w całej Polsce, a w najbliższą sobotę i niedzielę, 15 i 16 października, w godzinach 10.00 – 16.00, również w Galerii Plaza.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału.